Godt representert på Gi Jesus Videre

Denne flotte gjengen – pluss noen til – representerte menigheten vår på den viktige konferansen «Gi Jesus Videre» på Q42 i Kristiansand denne helgen.

Store deler av ungdommens Connect-gruppe, flere ektepar, familier og enkeltpersoner valgte å tilbringe helgen på den tverrkirkelige konferansen «Gi Jesus Videre» som Frikirkelig barne- og ungdomsunion (FBU) arrangerte. Misjonskirken Ung er blant arrangørene og konferanseleder var Linda Andernach Johansen fra Misjonskirken Norge. Den fantastiske lovsangen under konferansen ble ledet av Stagedive Live-bandet – lovsangsbandet til Misjonskirken Norge under påske- og sommerleirene Stagedive.

Det var en kjempeflott konferanse med mange gode seminarer og inspirerende storsamlinger. Hele delegasjonen fra Farsund ble kjempeinspirert til å jobbe videre med å spre budskapet om Jesus videre til både barn, unge og voksne.

På bildet sees store deler av delegasjonen. Familien Kåre Heimvoll var også med, men var ikke til stede da bildet ble tatt.

Se andre nyheter

Vi gratulerer!

Vi gratulerer! Farsund Misjonskirke vil ønske våre jubilanter hjertelig tillykke! 25.mai ble Adrian Landmark 10 år 1. juli fyller vår styreleder Berit Hellang 40 år Gratulerer så mye til Adrian og Berit med ønske om Guds rike velsignelse over det nye livs(ti-)året!

Se mer »

Helgens musikkvideo

Mahalia Jackson og Louis Armstrong fremfører «Just a closer walk with Thee».

Se mer »

Sommerens virtuelle festival

Liv & Vekst 2005 – Tema: En disippel i verden – Edin Løvås from Misjonskirken Norge on Vimeo. Skulle du vært på Liv & Vekst eller Nissedal Bibelcamping i sommer? Du kan få smaken av det der du er, ved å se, lytte eller lese. På linken livogvekst.no finner du podcast, taler, videoer, lesetips og…

Se mer »

Sommerfest på Varbak – se bildene!

Et spesielt vårsemester i Misjonskirken ble avsluttet med sommerfest på Varbak søndag. Se bildene her.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Andrae Crouch synger sin egen fantastiske sang «Through it all».

Se mer »

Sommerfest 2016. Svein Morten «Motti» Havaas spiller trekkspill.

S O M M E R F E S T

Søndag 21. juni kl 12.00 er alle velkommen til Misjonskirkas sommerfest på Varbak.

Se mer »

Barnemøte søndag kl. 11.00

Søndag blir det barnemøte med koronatiltak i Misjonskirken.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Kristene DiMarco fremfører «It Is Well».

Se mer »

Hender. Fellesskap. Menighetsmøte.

Velkommen til menighetens VEKST-dag

Lørdag 13. juni inviterer lederskapet til menighetens Vekst-dag. Her er programmet.

Se mer »