Mer info om menighetsweekend til helga

Menighetsweekend 2019

Ettersom tid og sted for
Menighetsweekenden ble endret,
kommer her mer informasjon om
hva vi kan se fram til sammen!
Programmet blir som følger:
LØRDAG:

16.00 Velkommen
16.30 Lovsang og møte I, parallell
aktivitet for barn rundt Betweenalder
18.00 Felles middag
19.30 Lovsang og møte II, barna rigger seg til for overnatting i kjelleren
Ca. 22.00 Kos og snacks for alle etter møtet, film for barna i hovedsalen (ta med ønsket snacks)

SØNDAG:
09.30 Frokost (ta med mat til
felles frokost)
11.00 Møte
Ca. 13.00 Vi går på tur sammen
etter møtet! (ta med niste)

Pris for lørdagen: 250,- pr. voksen (fra ungdomsskolen og oppover), 100,- pr. barn. Kollekt søndag. (:

NY PÅMELDING ER NØDVENDIG, så fort som mulig! Betaling skjer i kirka. Barn i Betweenalder er
velkommen til å overnatte i kirka denne lørdagen. (: Ta med madrass. Barn under Betweenalder
(yngre enn 5. klasse) må ha med seg en voksen som også overnatter.
Markus Kvavik er en taler som når mange, også ungdom, og vi oppfordrer derfor ungdom til å
«henge seg på» møtene. Vi tror dette kommer til å bli en minnerik helg, hvor vi sammen kan bygge
sterkere fellesskap og en sterkere relasjon både mellom oss mennesker og Gud!

Meld deg på nå til Berit Hellang: 95 97 66 40/berit@hellang.no (:

Se andre nyheter

Vi trenger gevinster!

Det nærmer seg tida for misjonsbasar som blir på fredag 13. november. I år blir det litt annerledes på grunn av Corona, noe vi syns er leit. Men ønsket om å samle inn til Misjon er like sterkt som før, kanskje enda sterkere. Behovene på skolene i Baranquilla har også økt som følger av Corona….

Se mer »

Viggo Klausen kommer på besøk!

Fra 9-11 oktober får vi besøk av Viggo Klausen! Dette blir en helg med noe både for de store og de små, og kan anbefales på det varmeste. Viggo har i over tjue år besøkt menigheter og arrangementer i de fleste kirkesamfunn i Norge, i tillegg til internasjonale oppdrag. Han utarbeider også stadig nytt materiell for barn…

Se mer »

Fellesmøte på Lista

Hjertelig velkommen til fellesgudstjeneste i Lista Misjonskirke på søndag 27. september kl 11:00. Det blir lovsang og Jonas Hompland skal tale. Vi håper at du tar turen innom. OBS: Det er ikke gudstjeneste hos oss i Farsund Misjonskirke denne søndagen.

Se mer »

Vi gratulerer!

I dette året, 2020, har menigheten en rekke jubilanter! Og de ønsker vi å gratulere, noen på etterskudd og noen litt på forskudd. Yvonne Loua fylte 50 år den 19. august Svein Carlos Heimvoll fylte 20 år den 1. september Martin Morfjord fylte 40 år den 3. september Sivert Johannes Nesheim fylte 20 år den…

Se mer »

Velkommen til Kveldsmøte 20. september

Du er hjertelig velkommen til kveldsmøte kommende søndag 20. september kl 19:00 Det blir bønn, lovsang ledes av Svein Morten Havaas, og tale av Maria Morfjord.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Filadelfia Lovsang og Neteland synger «Hellig er ditt navn».

Se mer »

Barne- og ungdomspastor

Har du/dere lyst til å jobbe med barn og ungdom, sammen med andre som elsker Jesus? Vi i Farsund Misjonskirke søker etter en barne- og ungdomspastor i inntil 80% stilling. Vi ønsker å kjenne Jesus og gjøre Ham kjent. Våre verdier er Levende, raus og relevant, Tro – virksom i kjærlighet. Vi har mange ulike…

Se mer »

Her er årets konfirmanter

Årets konfirmanter ble presentert på søndagens gudstjeneste.

Se mer »

Fartsfylt og innholdsrik gudstjeneste

Alle sammen-gudstjenesten søndag var av den fartsfylte og innholdsrike slagen. Se bildene.

Se mer »