Se bilder fra menighetsweekenden

En flott menighetsweekend er tilbakelagt. Her er bilder fra en vellykket helg.

Weekenden ble lagt til Misjonskirken i stedet for Åpta på grunn av lite påmelding. Men de som kom fikk med seg en innholdsrik, utfordrende og sosial weekend. Markus Kvavik var helgens taler. Han talte utfordrende, morsomt og spennende over helgens tema: «Hvorfor?» Menigheten ble utfordret på hvorfor vi egentlig driver menighet. Hva er drivkraften? Viktige aspekter å ta tak i nå når strategien etter menighetsskolen skal legges og jobbes med.

Komiteen, bestående av ekteparene Jan Erik og Anne Siv Unhammer og Leif Tore og Berit Hellang, skal ha en stor takk for innsatsen med å tilrettelegge for en vellykket weekend.

Se bilder i bilderigg ovenfor.

Se andre nyheter

Vi gratulerer!

Vi gratulerer! Farsund Misjonskirke vil ønske våre jubilanter hjertelig tillykke! 25.mai ble Adrian Landmark 10 år 1. juli fyller vår styreleder Berit Hellang 40 år Gratulerer så mye til Adrian og Berit med ønske om Guds rike velsignelse over det nye livs(ti-)året!

Se mer »

Helgens musikkvideo

Mahalia Jackson og Louis Armstrong fremfører «Just a closer walk with Thee».

Se mer »

Sommerens virtuelle festival

Liv & Vekst 2005 – Tema: En disippel i verden – Edin Løvås from Misjonskirken Norge on Vimeo. Skulle du vært på Liv & Vekst eller Nissedal Bibelcamping i sommer? Du kan få smaken av det der du er, ved å se, lytte eller lese. På linken livogvekst.no finner du podcast, taler, videoer, lesetips og…

Se mer »

Sommerfest på Varbak – se bildene!

Et spesielt vårsemester i Misjonskirken ble avsluttet med sommerfest på Varbak søndag. Se bildene her.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Andrae Crouch synger sin egen fantastiske sang «Through it all».

Se mer »

Sommerfest 2016. Svein Morten «Motti» Havaas spiller trekkspill.

S O M M E R F E S T

Søndag 21. juni kl 12.00 er alle velkommen til Misjonskirkas sommerfest på Varbak.

Se mer »

Barnemøte søndag kl. 11.00

Søndag blir det barnemøte med koronatiltak i Misjonskirken.

Se mer »

Helgens musikkvideo

Kristene DiMarco fremfører «It Is Well».

Se mer »

Hender. Fellesskap. Menighetsmøte.

Velkommen til menighetens VEKST-dag

Lørdag 13. juni inviterer lederskapet til menighetens Vekst-dag. Her er programmet.

Se mer »